Víme, jak na to!

globeRychlé a profesionální weby

Jsme profesionálové. Rozumíme své práci a díky našim bohatým zkušenostem víme, jaká jsou přání našich klientů. Reagujeme na potřeby trhu a proto přicházíme s řešením tvorby ekonomických, ale kvalitních a lehce rozšiřitelných webů za velice krátkou dobu. Váš web může být hotov již za tři dny...

Nasloucháme

Budeme Vám naslouchat a na základě Vašich přání pak přesně definovat Vaše potřeby. Budeme vyvíjet podle Vašich požadavků, s přihlédnutím k ekonomické stránce věci. Doporučíme Vám vhodná řešení v maximální rovnováze ceny a výkonu. Žádná polovičatá řešení, žádne sliby o řešeních zdarma, která se nakonec prodraží, protože nejsou v souladu s obecně uznávanými standardy.

Doména v ceně

Pokud ještě nevlastníte doménu, na které má Váš web běžet, dostanete ji od nás v případě realizace projektu zdarma. A nečekejte žádný háček. Prostě doménu neplatíte.

Naše zkušenosti jsou Vaším benefitem

Disponujeme dlouhodobými zkušenostmi. Našimi zákazníky jsou jak střední, tak drobné společnosti a živnostníci. Vítáme spolupráci se začínajícími firmami a "startup" společnostmi. Začínajícím společnostem umožníme za nízkou investici rychle a kvalitně začít, středním firmám pomůžeme optimalizovat jejich stávajcí řešení.

​Důkazem našich znalosti jsou nejen naše certifikace, certifikace našich aplikací a naši certifikovaní vývojáři, ale i zkušenosti našich klientů.


  microsoft-certified-gold-partner.png        cloud-accelerate-logo-(1).png     Windows7LogoProgram.jpg     kentico-gold.PNG

Poslední novinky

  • WebAdmin k dispozici!
    Nová služba web projektu webtio. Naši zákaznící budou mít nyní více času na práci. Více o WebAdminu?

Adresa

U První Baterie 5, 16200 Praha 6
Telefon: +420 222 262 104

Důležitá sdělení

  • Centrum podpory
    Nové centrum online podpory pro zákazníky webtio je k dispozici na webové adrese pomoc@webtio.cz