Úprava existujícího webu

growAnalýza stávajícího stavu

Provedeme analýzu Vašeho aktuálního řešení, doporučíme Vám potřebné úpravy, popřípadě nabídneme technologické změny. Vše budeme činit s vědomím, že vytváříme ekonomické řešení, které musí být do budoucna snadno upravitelné a může růst postupně s Vašimi úspěchy.

Úprava stávajícího webu

Máte svou prezentaci, kterou je nutné rozšířit? Plánujete vstup do webové komerce a chcete prolnout webový shop s Vaší aktuální stránkou? Výborná myšlenka! Je taková změna složitá? Kdepak! Komplexní CMS, na kterém jsou všechny námi vytvořené prezentace založeny, nabízí širokou škálu produktů podpory marketingu. Od jednoduchého katalogu zboží, až po hromadnou zákaznickou korespondenci.

Expandujete?

Otevřely se Vám nové trhy, počet zákazníků a partnerů navštevujících Vaše stránky rapidně vzrostl? V tom není žádný problém, díky flexibilitě a škálovatelnosti Kentico CMS se Vám i Vašemu byznysu budou Vaše stránky přizpůsobovat dle aktualních potřeb.

Následný vývoj

S příchodem nových technologií se i prostředí webových prezentací mění. Uvědomujeme si, že Vaše požadavky se budou v čase také přispůsobovat novým trendům. I proto jsme připraveni na možnost přenést Vaši aplikaci například do cloudu, který Vám může poskytnout neomezené možnosti výkonu.

Poslední novinky

  • WebAdmin k dispozici!
    Nová služba web projektu webtio. Naši zákaznící budou mít nyní více času na práci. Více o WebAdminu?

Adresa

U První Baterie 5, 16200 Praha 6
Telefon: +420 222 262 104

Důležitá sdělení

  • Centrum podpory
    Nové centrum online podpory pro zákazníky webtio je k dispozici na webové adrese pomoc@webtio.cz