Portfolio

Níže si Vám dovolujeme prezentovat výběr některých doručených webových projektů. Máte-li jakékoliv otázky, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Czech Open 2013

Ostrá verze na adresách CzechOpen, PragueMasters, PragueGames a PragueWheelOpen

Webové stránky jsou postaveny na našem vlastním CMS umožnujícím řízení agendy floorbalových turnajů - od  registračních formulářů pro kluby až po automatické řízení zápasů na základě zadaných výsledků, včetně rozlosování a výpočtů minitabulek, generování zápasových pavouků apod.

Systém umožňuje průběžné zadávání a zobrazování výsledků, relativních pořadí, vyhodnocování nejlepších hráčů ale i obrazení průběžných výsledků zápasů live!

Celý systém je vysoce modulární a pořádáte-li jakékoliv turnaje s více, než 10 týmy (základní skupiny, play-off, pavouk), pak může být upraven i pro Vaše potřeby. 

Realizace: Trvalý vývoj systému a podpora klienta již od roku 2011
Doba dodání: Úvodní vývoj 2 měsíce, kontinuální update
Technologie: 

Titio Media

Ostrá verze na adrese www.titiomedia.cz

Zbrusu nová webová prezentace divize Titio Media, jež je součástí Titio Group založená na administračním systému Kentico. 

Účelem prezentace je představení této divize a její činnosti, stejně tak zvýšení povědomí o možnosti realizace koncertních vystoupení "na klíč". Splečnost úzce spolupracuje se špičkovými zvukaři a DJs. Samozřejmostí jsou skvělé kontakty na televizní a video produkce, stejně tak na manažery českých i zahraničních hvězd.

Realizace: 03/2013
Doba dodání: 4 dny včetně obsahu
Technologie: 

Titio Racing

Ostrá verze k vidění na www.titioracing.cz

Kompletní zpracování webové stránky soutěžního týmu Titio Racing, včetně plného redakčního systému, který umožňuje okamžité a efektivní změny obsahu.

Uživatelsky přívětivé rozhraní administračního systému, stejně jako plná uživatelská podopora ze strany společnosti Titio umožňuje všem uživatelům snadnou a rychlou úpravu obsahu stránky.

Realizace: 8/2012
Doba dodání: 3 dny
Technologie: 
  

Webový obchod RZ1.cz

Ostrá verze na www.rz1.cz

Pro našeho klienta jsme vytvořili kompletní webový obchod na platformě NopCommerce. Obchod se zaměřuje na klientelu z prostředí automobilového sportu, konkrétně rallye a rallycrossu.

K obchodu byl dodán standardní modul pro jeho správu, který je plně lokalizován do českého jazyka. Systém umožňuje generování tzv. "feeds" pro cenové srovnávače (zboží.cz, heureka.cz apod.), správu skladu, generování automatických e-mailů zákazníkům, správu odesílání balíků včetně sledovacích čísel, správu metod doručení, poštovného (např. podle váhy zásilky) a mnoho, mnoho dlalšího.

Je možné plné napojení systému na Váš stávající systém se skladovou evidencí, účetní programy (money S3, Pohoda apod.) Tento web byl zároveň napojen na platební bránu Reffeisen Bank, umožňuje tedy pohodlnou platbu kartou.

Ke všem doručeným webovým obchodům nabízíme samozřejmě školení obsluhy. Novinkou je možnost vkládání a úprav položek naším administrátorem - ušetříte tak čas!

Realizace: 7/2012
Doba dodání: 3 týdny
Doba vkládání položek: Automatizovaný import, 1 týden
Skladových položek: cca 2000, včetně variant
Technologie:
  

Office Timer

Ostrá verze na www.officetimer.cz

​Micro-site zaměřena na prezentaci produktu Office Timer společnosti Titio, součást produktového portfolia. Webové stránky jsou postaveny na Content Management Systému Kentico, který svou uživatelskou jednoduchostí zaručuje efektivní a rychlou úpravu obsahu.
 
Realizace: 4/2012
Doba dodání: 3 dny
Technologie: 
  

Poslední novinky

  • WebAdmin k dispozici!
    Nová služba web projektu webtio. Naši zákaznící budou mít nyní více času na práci. Více o WebAdminu?

Adresa

U První Baterie 5, 16200 Praha 6
Telefon: +420 222 262 104

Důležitá sdělení

  • Centrum podpory
    Nové centrum online podpory pro zákazníky webtio je k dispozici na webové adrese pomoc@webtio.cz